Температура повітря на вулиці упевнено наближається до позначки плюс двадцяти п’яти градусів, а вдень й перевищує її. Тож, настає час, коли воду питимуть постійно навіть ті люди, котрі не надто слідкують за своїм здоров’ям й не завжди щодня випивають необхідні 1,5–2 літри води. У зв’язку з цим постає резонне запитання: що пити аби вгамувати спрагу? Провівши невелике опитування серед полтавців, з’ясували цікаву тенденцію: часи, коли полтавці вгамовували спрагу солодкими газованими напоями вже минули Змінили люди й своє ставлення до вживання мінеральної води.

— Мінеральну воду п’ю вкрай рідко, як правило, вона солона й спрагу не гамує, — розповідає полтавка Ірина. — До того ж, боюся нашкодити шлункові великою кількістю мінеральних солей. Читала, що це небезпечно. Тому, коли купую воду, прошу просту питну. Найчастіше споживаю «Полтавську Джерельну» — вона легка, смачна й просто мені подобається.

Не викликає в опитаних повної упевненості в абсолютній чистоті й вода з крану, пропущена через очищуючий фільтр. Час захоплення фільтрами в споживачів уже минув, оскільки такі пристрої потребують постійного ретельного контролю, що в побутових умовах забезпечити непросто. Навіть сертифіковані побутові фільтри очищують воду лише від кількох типів забруднювачів. Утім, уловлені фільтром шкідливі мікроорганізми нікуди не зникають, а затримуються на картриджі. Якщо картридж змінити невчасно, то накопичені на ньому мікроорганізми ще більше заражатимуть воду. А чи зможе споживач самотужки визначити час, коли треба змінити картридж? До того ж, фільтри вимагають ретельного підбору під кожну конкретну воду, що теж виконати надзвичайно складно. Тож який вихід? Споживати воду в пляшках, знезаражену заводським способом, де справді витримуються усі вимоги щодо якості питної води.

Найвідоміший виробник питної води в пляшках у Полтаві — завод «Світанок». Його продукція — питна столова газована вода «Полтавська Джерельна» та озонована питна вода «Полтавські Джерела» — не раз визнавалася найкращою водою України на професійних конкурсах якості. Нагадаємо, що видобувається вона з підземного джерела глибиною до 700 метрів, є ідеально збалансованою за вмістом корисних мікроелементів й, через велику глибину залягання, не зазнає впливу зовнішніх чинників.

Отже, якщо з питанням: що пити? — ми вже визначилися, то тепер пошукаємо відповідь на наступне: з чого пити? За консультацією звернемося до менеджера з бутильованою питної столової води ТОВ «Завод «Світанок» Лариси Добровольської.

— Пані Ларисо, напередодні літа, коли питне питання стоїть особливо гостро, на яку тару для води порадите звернути увагу полтавцям?
— На нашому заводі представлені усі різновиди тари для води. Газована вода «Полтавська Джерельна» розливається у пляшки об’ємом 0,5, 1, 1,5, 2 літри. Тож вибір залежить від вашого смаку чи ситуації, в якій споживатимете воду. «Полтавську Джерельну» також пропонуємо у сифонах, які можна постійно заправляти безпосередньо у фірмовому магазині на заводі чи інших магазинах Полтави. Це дуже зручно, оскільки споживач платить лише за воду, не витрачаючись на упаковку. Якщо ми говоримо про озоновану питну воду «Полтавські Джерела», то нині завод «Світанок» пропонує хороший асортимент упаковки для неї. Таку воду можна придбати у пляшках об’ємом 0,5, 1, 3 та 5 літрів. Найбільша ж тара для питної води — це балони об’ємом 18,9 літрів. Зрозуміло, що з великої пляшки наливати у склянку воду незручно, тож такі балони потребують спеціальних пристроїв. Нині завод «Світанок» пропонує своїм споживачам механічні помпи та кулера. Що вибрати, залежить від бажання споживача й умов, в яких використовуватиметься пристрій. Отже, механічна помпа для води — це зручний і недорогий пристрій, компактний і зручний у використанні. Помпу можна розмістити навіть на невеличкій кухні в дачному будиночку, можна брати з собою на відпочинок тощо. Вона зручна в експлуатації. Помпа для води виготовляється з екологічно чистих і якісних міцних матеріалів. Аби набрати воду в пляшку чи чайник, достатньо зробити лише кілька натисків на саму помпу й з цим завданням впорається навіть дитина. Ще один зручний пристрій — кулер для води. Кулери буваю настільні й напільні, механічні й електричні. З механічного кулера вода набирається дуже просто – поворотом краника. Якщо кулер електричний, то він виконує одразу кілька функцій. Так само, легким поворотом краника можна набрати охолоджену воду чи, навпаки, гарячу, підігріту до 90 градусів, — саме такої температури, якою заварюють чай. Також, нагрів води в кулері можна контролювати й отримати воду необхідної вам температури. При цьому, варто зазначити, що підігрівання води в кулері потребує меншої затрати електроенергії, ніж, скажімо, її кип’ятіння в електрочайнику.

— Які пляшки з водою використовуються для помп і кулерів?
— Стандартні пляшки ємністю 18,9 літра. Заміну балонів на заводі «Світанок» можна замовити в будь-який зручний для споживача час. Послуга доставки балону з водою «Полтавські Джерела» — безкоштовна. Наші співробітники привезуть і піднімуть її на будь-який поверх. На нашому підприємстві створені всі умови, щоб споживачі найкращої питної води в Україні — «Полтавські Джерела» — завжди відчували комфорт з нашим сервісом і відмінно почувалися з нашою водою. Продукцію «Світанку» безпосередньо від виробника ви можете знайти у фірмових магазинах, які працюють без вихідних.
Top